Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Sihtrühm

Vastutajad

MÄRKUSED

T

02.03

9.25

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

10.20

Zoom

e-külalistund: Metsas on tulevik (Helen Kari)

8a, 8b, 9ab

M. Palmik

 

11.25

Zoom

e-külalistund: Matkajuhi töö võlu ja valu (Helen Kari)

5.a ja 5b

M.Virkus-Peetsalu, J.Jelistratov

 

14.00

R 401 ja R 207

Valdkondade koosolekud

õpetajad

I.Hallik, M.Palmik

 

 

03.-04.03

Klassitundide ajal

Meet

Loovtööde teemade tutvustamine 7.klassidele

7.ab

K.Talver

 

K

03.03

14.20-15.05

R 103

Algklassiõpetajate koostööaeg

 

K. Kask

 

N

04.03

17.00-18.00

R 106 ja R 108

Eelkooli õppetöö

 

K. Kask, H. Toommägi, M. Murutalu

Kodused lapsed ja Kirju-Mirju lapsed

R

05.03

 

 

Eesti Laulu ennustusvõistlus

 

 

 

 

 

 

 

08.-12.03.21 eesti keele nädal

 

Eesti keele ja kirjanduse õpetajad

 

T

09.03

8.15

K-J riigigümn.

Kohtla-Järve riigigümnaasiumi õpilasvarjupäev

9.klassid

 

 

 

 

15.00

Zoom

Õpetajate koostööaeg

õpetajad

külalised

 

K

10.03

 

 

Jõhvi G õpilasvarju päev JK 9. klassidele

9.klassid

 

 

N

11.03

 

 

Jõhvi G õpilasvarju päev JK 9. klassidele

9.klassid

 

 

13.00

R 208

R208 E-külalistund: Kuidas saada Euroopa Liidu liikmeks 7.a

 

Ü.Toomjärv

 

15.15-16.00

R402

digikoolitus "Loovtöö vormistamine Microsoft Word"

õpetajad

V. Knjazeva

 

R

12.03

11.05

R410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

 

15.00

 

2.trimestri koondhinnete väljapanemine

1.-9.kl

aineõpetajad

 

 

 

4.-6.kl matemaatika olümpiaad

4.-6.kl

R. Kukk, Ü. Piperal, K. Kask

Võimalusel iga kool oma koolis

E

15.03

12.30

R 208

e-külalistund: Meemid- kas naljast võib saada kius

7.a

Ü.Toomjärv

 

14.20

 

Laiendatud juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

11.05/12.10

R 410/Meet

Õpilasesinduse koosolek

ÕE

L.Teppe, T.Teppe

 

13.00

Zoomis

KIKO-klubi: külas Piret Päär

 

I.Hallik

 

15.15-16.00

R402

digikoolitus "Loovtöö vormistamine Microsoft Word"

õpetajad

V. Knjazeva

 

K

17.03

10.20

Zoomis

Metsamentor külas- looduskaitsja

5.b

M. Virkus- Peetsalu

4.tund- 5.a, võib-olla lükkub edasi

N

18.03

2.-3.tund

R 406 ja R 408

Känguru matemaatikavõistlus

1.-9.kl

Matemaatikaõpetajad

 

17.00-18.00

R 106 ja R 108

Eelkooli õppetöö

 

K. Kask, H. Toommägi, M. Murutalu

Kodused lapsed ja Buratino lapsed

N

18.03

9.25-10.10

Zoomis

e-külalistund mets

6.a

I.Hallik

 

R

19.03

 

Zoomis

Loovtöö : Minu kool

4.-6.klass

Ü.Toomjärv

 

E

22.03

11.05

R410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

L.Teppe, T.Teppe

 

T

23.03

9.25

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

 

 

11.05/12.10

R 410/Meet

Õpilasesinduse koosolek

ÕE

L.Teppe, T.Teppe

 

N

25.03

 

 

Loovtööde järelkaitsmine

9.kl

K. Talver

 

 

 

e-külalistund: puidukeemia

8.-9. kl

M. Palmik

 

R

26.03

12.00

Maleva Põhikool

Inglise keele olümpiaad

6.-9. kl

J. Jelistratov

 

E

29.03

14.20

 

Laiendatud juhtkonna koosolek

 

 

 

T

30.03

 

 

Loovtöö esialgse kirjelduse saatmine juhendajale

8.ab

K.Talver, juhendajad

 

K

31.03

9.00-14.30

 

Koolitus: aktiivõppemeetodid

õpetajad

A. Kronk Olguner

 

 

 

e-õppe päev

1.-9.kl

 

 

 

 

 

 

Noortekohtumised projekt "Sõprus" 7. klassid Järve Koolist ja Räpina Üg-st

 

Ü.Toomjärv, K.Talver, A. Kronk Olguner