KVkogemustejaht

11. veebruaril külastas meie kooli 9. klasside õpilasi Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumi vilistlane ja TalTech Virumaa Kolledži õppejõud Kaire Viil.

20200122 211645

22. jaanuaril käisid 6.a ja 6.b klassi õpilastel külas õpetaja Ülla Toomjärve klassivennad, meie kooli vilistlased Jüri Sikkut ja Helmut Seepter. Nad rääkisid oma lapsepõlvest, kooliaastatest, õpingutest Tartu Ülikoolis ning sellest, mis nad elus saavutanud on.

kojaht
Kooli lugemissaalis toimus 15. oktoobril "Kogemuste jaht". Osalesid 10. ja 11. klassi õpilased.

katrink
Järve Gümnaasiumis käis 16. novembril külas 2004. aasta lennu vilistlane Katrin Kiviselg, kes innustas õpilasi eristuma hallist massist ning mitte kartma teiste arvamust. Katrin töötab firmas LGFG Fashion House
Meie kooli praegune moepilt näis moeteadlikule vilistlasele ühtlaselt tume ning tagasihoidlik - miks mitte paista silma ning kanda erksamaid toone? "Värvid on moes," kinnitas Kiviselg, kuid tunnistas samas, et eelistab ise tihtipeale tumedaid rõivaid.

kogemus
22. märtsil toimus lugemissaalis 10. klassile loeng teemal „Ettevõte ja ettevõtlikkus“. Sellest rääkisid meie kooli endine õpilane Aleksis Anijärv ja endine profijalgrattur Gerda Rand, kes kutsub ennast perfomance coachiks. Gerda suurimaks kireks on aidata ja õpetada inimesi oma oskuste ja teadmistega, et nad saavutaksid enda eesmärke.