cyberTallinna Tehnikaülikool ja Kaitseministeerium kutsuvad kõiki noori küberkaitse talente ennast proovile panema võistluses KüberNaaskel (CyberSpike). Selleaastasel võistlusel tuleb võistlejatel aidata korda luua riigis „Snowland“, kus inimeste heaolu sõltub jäätisetehase tegevusest. Eelvoorus tuleb lahendada 4 ülesannet, mis võimaldab olukorra vabrikus ja tema veebikanalites saada kontrolli alla.
 
Võistlusele ootame osalema 14-30 aastaseid kodanikke kui ka residente. Võistlussarjas toimub lisaks kvalifikatsioonivõistlus rahvusvahelise European Cyber Security Challenge-l osalemiseks 14-24 aastastele kodanikele ja ka võistlusele USA Cyber Patriot. Põhivõistlusele pääsevad 50 noort küberkaitsjat, kes sooritavad eelvooru ülesanded kõige kiiremalt ja oskuslikumalt. Võistluse töökeel on inglise keel.
 
Registreerumine on avatud 15.01-11.02.2018 aadressil www.cyberspike.ee
Veebipõhine eelvoor toimub 6.-8. märtsil, põhivõistlus 12.juunil TTÜ IT Kolledžis.
 
Võistlus toimub Küberolümpia projekti raames, mille idee autor, ellukutsuja ja suurtoetaja on Kaitseministeerium. Küberolümpia projekti viib läbi 2017. aastast alates Tallinna Tehnikaülikool.
 
Ootame väga noori tehnikateadlikke noori poisse ja tüdrukuid osalema!
 
Birgy Lorenz
Tallinna Tehnikaülikool
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 52 külalist ja 0 liiget