DSC 0040

2. juunil k.a toimus aulas pidulik direktori kohusetäitja vastuvõtt tublidele õpilastele. Tänasime ka häid vanemaid ja koostööpartnereid, keda kahjuks vastuvõtule kutsuda sel aastal polnud võimalik.


Koosviibimisele olid kutsutud igast klassist need õpilased, kes on sel õppeaastal esindanud kooli olümpiaadidel, võistlustel, konkurssidel või on millegi muu toredaga silma paistnud. Välja anti ka meie kooli vilistlase Maris Lauri stipendium:

250 eurot humanitaarainete valdkonnas sai KAIDI SEPP (7.b)

250 eurot reaalainete valdkonnas sai MARTIN TAAVET (8.a)

Tunnustati järgmisi õpilasi:

1.a
Hennesi Räis
Egert Juhanson
Angela Niibek
Britt-Marii Babitš
Mirely Tarum

1.b
Agnes Viiksaar
Sofia Lõssenko
Eva Pylkina
Olga-Violina Gurjanova

2.a
Franz Kapp
Annika Grossthal
Eliina Mirt
Gregor Peetsalu
Emma Mirell Väljaotsa

2.b
Varvara Drumova
Artur Danilov
Polina Mozheenko

3.a
Anastassija Jolkin
Magdalena-Eliza Zimovtseva
Viktoria Tortsova
Kevin Zahharenkov

3.b
Liismari Seppa
Mia Aitsen
Mailin Murunit
Karl Tapner
Mariliis Oro

4.a
Raili Liblik
Mikk-Martten Mikita
Kirsika Pugatšov
Eva Kont
Grete Tõnnov
Tim Sadrak

4.b
Zlata Borissova
Emilija Tšernssitova
German Petrovski
Karina Jagudina

5.a
Elviina Mänd
Jarek-Karla Pahka
Annabel Babitš
Sarah Marie Elisabeth Trumm

5.b
Daria Makarova
Sander Lutt
Jette Tukkija
Katriin-Anette Burk
Timofei Mihhailov

6.a
Leila Avakjan
Nojus Kastritski
Vivian Lehmus
Inessa Ossadtšaja

6.b Mikolas Aaver
Laura Bürkland
Eric Petrovitš
Simona Fetka
Ellen Sala

7.a
Adely Tarum
Rebecca Lindus
Heleene Värimäe
Marcus Juuram

7.b
Greete Hansson
Merili Ehasalu
Kaidi Sepp
Kaisa-Keitly Nurm

8.a
Gertrud Rande
Maria Vladimirova
Martin Taavet

8.b
Birgit Paumere
Sandra Seppa
Edana Kännu
Erich Sildma

9.a
Kaili Linnasmäe
Birgit Bõstrov

9.b
Lotte Teppe
Johanna Mai Puss
Airi Illopmägi
Ringa Palmiste
Gerlika Eero
Kerttu-Liis Soosalu
Kristiina Rae

Esile tõsteti lapsevanemaid:

Diana Muhhina - väga hea koostöö eest õpetajatega


Marit Murunit - aktiivse ja iseseisva tütre kasvatamise eest


Jurate Kastritskaja, Mihhail Kastritski - aktiivsuse ning koostöö eest


Roland Tarum ja Airika Pilv - klassiürituste toetamise ja organiseerimise eest


Meeles peeti koostööpartnereid:


Vilve Kirs ja Ivar Innusaar - päästeala noorteringi töö organiseerimise eest


33. lend - kooli toetamise eest valgus- ja helitehnikaga


Galerii leiad siit.

Triinu Teppe,
Järve kooli huvijuht

 

 
 
 

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 54 külalist ja 0 liiget