Tunnustame kõiki järgmisi õpilasi 1.trimestri õpitulemuste eest.

  • Tublimatest tublijad õppijad:
  •  - Ettepaneku 1. klassi õpilase tunnustamiseks teeb klassijuhataja.
  • - 2.-3. klassi õpilane, kellel on trimestrihinne kõikides õppeainetes „A“ või „B“ või „AR“ (arvestatud) ja käitumine eeskujulik või hea.
  • - 4.-9. klassi õpilane, kellel on trimestrihinne kõikides õppeainetes „A“või „B“ või „AR“ (arvestatud) ning üks nimetatud oskusainetest (muusika- või kunstiõpetuse või kehalise kasvatuse hinne) on „C“ ja käitumine eeskujulik või hea.
  • Tublid õppijad:
    •  - Ettepaneku 1. klassi õpilase tunnustamiseks teeb klassijuhataja.
    • - 2.-3. klassi õpilane, kellel on trimestrihinne kõikides õppeainetes „A“ , „B“, "C"  või „AR“ (arvestatud) ja käitumine eeskujulik või hea.
    • - 4.-9. klassi õpilane, kellel on trimestrihinne kõikides õppeainetes „A“,  „B“, või "C" ning käitumine eeskujulik või hea.

 

  Tublimatest tublijad õppijad Tublid õppijad 

1.a

Eva Jõemaa

Helina Vesk

Hennesi Räis

Markus Illopmägi

 

Sandra Kool

Sergei Timofejev

Egert Juhanson

Maksim Froljonok

Britt – Marii Babitš

Mirely Tarum

Arina Suhhov

Nora – Annabel Tärno

 

1.b

Agnes Viiksaar

 

Olga- Violina Gurjanova

Eva Pylkina

Sofia Lõssenko

Aljona Gromova

Mila Kikabidze

 

2.a

Annika Grossthal

Eliina Mirt

 

Käthy-Adele Burk

Birete Gerassimov

Mia-Maribel Moones

Steven Nano

Kevin Muzalevski

Mia Pojo

Anete Pärk

Gert Raudsepp

Emma Mirell Väljaotsa

 

2.b

Varvara Drumova

 

Siana Avakjan

Artur Danilov

Maksim Kolesnikov

Stella Kollo

Ruslan Majorov

 

3.a

Darja Ivanova

Kirill Ivassjuk

 

Anastassija Jolkin

Magdalena-Eliza Zimovtseva

Viktoria Tortsova

Artjom Riimast

Leila Rzajeva

 

3.b

Mia Aitsen

Mailin Murunit

Liilia-Angelika Tallerma

 

Polina Baranovskaja

Janete Bild

Elite Engel Korsten

Mariliis Oro

Piia Pitkve

Lars Volkov

Joel Robert Siilak

Karl Tapner

 

4.a

Maria Kännu

Raili Liblik

Kirsika Pugatšov

Tim Sadrak

Grete Tõnnov

 

Kristin Juuram

Eva Kont

Kris Linder

Raiten Loik

Mikk-Martten Mikita

Kirke Oll

Markus Rohesalu

Steven Hendrik Trumm

 

4.b

 

 

Zlata Borissova

Karina Jagudina

Alan Jerjomenko

Polina Malõgina

Arina Murašina

Arseni Popovich

Kamilla Švets

Emilija Tšernossitova

 

5.a

Annabel Babitš

 

Kristina Jagudina

Elviina Mänd

Jarek-Karla Pahka

Rico Sildnik

 

5.b

Daria Makarova

Jette Tukkija

 

Arina Avakyan

Sander Lutt

Rasmus Teppe

 

5.c

 

 

Matvei Popovich

 

6.a

 

 

Leila Avakjan

Nojus Kastritski

Inessa Ossadtšaja

 

6.b

 

 

Laura Bürkland

Eric Pertovitš

Dave Martin Tammets

Danila Zykov

 

7.a

 

 

Jegor Fjodorov

Nelli Škaleta

Adely Tarum

 

7.b

 

 

Merili Ehasalu

 

8.a

 

 

Hanna Liisa Karpelin

Gertrud Rande

Anneli Riimast

Maria Vladimirova

 

8.b

 

 

Iris Nurgamaa

Erich Sildma

 

9.a

 

 

Birgit Bõstrov

Jelena Kreiter

Kaili Linnasmäe

 

9.b

 

Kristiina Rae

Kerttu-Liis Soosalu

 

Johanna Mai Puss

Lotte Teppe

 

Avaldatud on nende õpilaste nimed, kes on selleks loa andnud.

Juhtkond tunnustab

Leia meid

Meil on lehel 88 külalist ja 0 liiget