Poff

Pildid Pöffi kodulehelt

Mitu aastat järjest novembrikuus on meie kooli õpilased külastanud Pimedate Ööde filmifestivali. Nii oli ka sel aastal: 6.a, 7.a ning 7.b klassi õpilased käisid Tallinnas vaatamas filmi „Klaaspoiss” - lugu Pinost, kes hoolimata oma raskest haigusest tahab üle kõige kogeda suuri seiklusi, põnevaid mänge, tagaajamist ja teha ulakusi.

Soe ja südamlik koguperefilm näitab, et vaatamata  raskustele ja katsumustele on võimalik olla õnnelik ning leida häid sõpru, kes on toeks ning aitavad igas olukorras. Lugu klaaspoisist ei jätnud kedagi ükskõikseks ning pani nii suuri kui ka väikseid filmisõpru mõtlema inimlikele väärtustele.

„See film oli õpetlik. Kedagi ei tohi kunagi kiusata.” ( Margarita, 6.a)
„Filmitegelaste probleemid on mulle tuttavad minu enda elust.” (Inessa, 6.a)
„Tahaks veel kord vaadata seda filmi.” ( Milana, 6.a)
„See film tegi südame soojaks, sest üks laps erines teistest, aga ta võeti ikka kampa.” ( Marie Lisette, 7.a)