Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

P

01.12

 

Tallinn

Robotexi rahvusvaheline suurüritus

1.-2. kl

N.Hramtsova

Robootikaringi õpilased

 

02.-06.12

 

 

Matemaatikanädal

 

J.Kuus

 

E

02.12

14.15

Spordisaal

Rahvastepalli turniir

4.-5 klass

Siim Abner, Kadre Maalma

Klasside võistkonnad

8-15-8.45

aula

Advendiküünla süütamine

1.-3. klass

P.Burmeister, R.Kukk

 

9.10-9.30

aula

Advendiaja avamine

4.-9. klass

T.Teppe, ÕE

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

Juhtkond

A.Endjärv

 

T

03.12

15.00

R303

Õpetajate infotund

õpetajad

 

 

K

04.12

15.00

R 107

Jõulutöötuba töötajatele

Õpetajad, töötajad

K.Raidma

 

R

06.12

14.15

Spordisaal

Rahvastepalli turniir

4.-5 klass

S. Abner, K. Maalma

Klasside võistkonnad

Söögivahetunnid

Söökla

Lõunasöök piduliku laua taga

1.-9. klass

J.Laur

 

L

07.12

11.00

Jõhvi Gümnaasium

Konkurss "Loeme koos valme"

9kl

E. Kopelmaa

E

09.12

12.15-13.00

Lugemissaal

"Jõulutähe" luulepäev

1.-9. klass

M. Virkus-Peetsalu

kõneravi õpilased

10.50-11.10

R 410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

ÕE juhatus

ÕE, T.Teppe

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

 

 

 

 

Paide Wittensteini keskuse külastus

3.B

P.Burmeister

 

 

09.-12.12

 

 

8.kl loovtöö: lauamängu "Eesti rahva vanasõnad ja kõnekäänud" tutvustamine kirjanduse tundides

 

Ilme Hallik

 

T

10.12

8.15-10.50

Aula

Huviringide mess

Kõik klassid

T.Teppe

 

9.10-11.55

R 238 ja 307

Töötukassa loeng „Õppimisvõimalused pärast põhikooli“

8.AB ja 9AB

     A.Kronk Olguner

11.55-12.15

R 410

ÕE infokoosolek

ÕE

ÕE, T.Teppe

 

14.15

Spordisaal

Saalihoki turniir

8.-9 klass

K. Maalma, S.Abner

Klasside võistkonnad

15.00

R 402

Digikoolitus

õpetajad

J. Kallavus

 

K

11.12

12.30

Tammiku põhikool

Loeng. Kaasaegne vene keel internetis

9 kl

J. Kornõšova

8 õpilast

 

14.15

Spordisaal

Saalihoki turniir

8.-9 klass

K. Maalma, S. Abner

Klasside võistkonnad

 

7.00-18.00

Paide

Jõulumaa

3.a, 6.a

R. Kukk, Ü.Toomjärv

 

 

9.00-10.00

Fuajee ja 1. korrus

Jõululaat

1.-9. klass

T.Teppe, õpilasesindus

Avatud ka lastevanematele

N

12.12

18.00

 

Hoolekogu koosolek

Hoolekogu

E.Odinets

 

R

13.12

10.00-14.30

Tagatalu

Jõulumaa

1.a

K. Kask

 

E

16.12

10.00-14.30

Tagatalu

Jõulumaa

1.b

Ülle Peedo

 

14.15

 

Juhtkonna koosolek

juhtkond

 

 

T

17.12

9.30-15.00

Rakvere Teater

Kuldse liilia saladus

3.a ja 6.a

R.Kukk, Ü. Toomjärv

Lastelavastus jõulumaaga

15.00-16.00

 

Õpetajate infotund

õpetajad

A.Endjärv

Külas politseinikud

K

18.12

9.30-15.00

Rakvere Teater

Kuldse liilia saladus

2.AB

H. Toommägi, K. Raidma

Lastelavastus jõulumaaga

11.00

Kohtla-Järve Jäähall

Uisutamine ja koerte varjupaiga külastus

6.B

K.Talver

 

N

19.12

13.00-15.00

aula

4.-6. klasside jõulupidu

4.-6. klass

6. klassid, K.Talver, Ü.Toomjärv, T.Teppe

 

 

 

17.00-21.00

aula

7.-9. klasside jõulupidu

7.-9. klass

9. klassid, K.Jõe, J.Kuus, T.Teppe

 

R

20.12

9.30-15.00

Rakvere Teater

Kuldse liilia saladus

4. AB

M. Virkus-Peetsalu, J. Jelistratov

Lastelavastus jõulumaaga

 

 

9.00-10.30

aula

1.-3. klasside jõulupidu

1.-3. kl

T.Teppe, I kooliastme klassijuhatajad

 

 

 

12.00

Söökla

Töötajate jõululõuna

töötajad

 

 

KOOLIVAHEAEG 23.12.2019 - 05.01.2020

 

Detsember

 

 

"Where are you on the map?"

6.kl inglise keele rühm

M.Teetlok

 

 

Detsember

 

 

"English prepositions of place and movement"

6.kl inglise keele rühm

M.Teetlok

 

 

Okt-aprill

 

 

"Multiprojekt 2019/20 - Tvinnime keeletunnid põnevamaks!"

6.kl inglise keele rühm

M.Teetlok

 

 

Okt-aprill

 

 

"Multiprojekt 2019/20 - mina-sina-meie/я-ты-мы"

2.klass

H.Toommägi

 

Kirjuta psühholoogile