Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

K

01.05

 

 

 

 

 

 

N

02.05

18.00

Sinivoore-kooli staadion

Jüri-Mari jooks

1.-12.kl

K.Maalma, S.Abner

 

R

03.05

9.50-10.10

R410

Õpilasesinduse infokoosolek

Õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

11.00

Iisaku Gümnaasium

Vene laulu konkurss

5.-12.kl

O.Nazarova, H.Toommägi,

E. Koppelmaa

 

11.00

Konju Mõisa Talu

Kohtla - Järve linna üritus erivajadustega õpilastele

4.-7.kl

S.Onkel, K. Kask

4.a kl 1 õp; 6.b kl 3 õp, 7. kl 1 õp

16.00

R410

Õpilasesinduse juhatuse koosolek

Õpilasesinduse juhatus

ÕE, T.Teppe

 

 

 

Arvutijoonistusvõistlus „Laulupidu 150“

4. kl

N. Hramtsova

 

L

04.05

9.00

Palamuse

Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumis

Vabariiklik Nuputa võistlus

5.-6.kl

A. Bent

4 õpilast

E

06.05

10.00-14.10

R401

Inglise keele riigieksami kirjalik osa

12.kl

A. Endjärv,

J. Jelistratov, I. Linde

 

12.30-15.00

R302, R304, R305, R307

Uurimistööde/praktiliste tööde kaitsmine

10.-11.kl

M. Virkunen,

M. Teetlok

 

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

?

T

07.05

9.00-16.00

R401

Inglise keele riigieksami suuline osa

12.kl

A. Endjärv,

J. Jelistratov, I. Linde

 

13.00

Staadion

K-J koolinoorte kergejõustik

3.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.05

R101

Õpetajate infotund

 

A. Endjärv

 

18.00

aulas

Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktori kohtumine gümnasistide ja lapsevanematega

10.-11.kl

 

 

K

08.05

10.10

R101, R103, R105

3.kl eesti keele tasemetöö

3.kl

M. Teetlok, R. Kukk, E. Mägi, Ü. Peedo

 

 

koduklassis

Etteütluste päev

1.ab, 2.ab

klassijuhatajad

 

N

09.05

10.30

Sagadi mõis, Toolse linnus

FVR väljasõit

fotoringi õpilased

A. Mikkor

 

12.00

Staadion

XII Heategevuslik teatejooks

3.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.05

R402

1.-2.kl õpilaste arengukaartide täitmine

 

S. Onkel

osalevad kõik

1.-2.kl õpetajad

R

10.05

 

 

e-õppe päev

1.-12.kl

M. Teetlok, aineõpetajad

 

8.00-14.00

Jõhvi Vene PK

Õpetajate ühiskoolitus

 

A. Endjärv

 

13.30

Rakvere Teater

Etendus "Verikambi"

11.kl

I. Hallik

11.kl 37 õp+9.kl 5 õp + 10.kl 4 õp

 

 

 

Tartu Ülikool

Hullu teadlase projektiga "Mine metsa!"

1.b kl

K. Raidma

5 õpilast

E

13.05

10.00

Jõhvi Gümnaasium

Rahvusvahelise vene keele eksami kirjalik osa (B1/B2)

12.kl

O.Nazarova

 

T

14.05

9.05

R402, R301

6.kl eesti keele e-tasemetöö

6.kl

M. Teetlok, K. Kask, Ü. Piperal

 

 

8.klassi loovtööde kirjaliku osa esitamine pdf formaadis See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning koordinaatorile paberkandjal

8.kl

K. Jõe

 

8.15-11.15

R306, R307, R308

9.klassi eesti keele proovieksam

9.kl

M. Jõemaa, I. Prees

 

9.00

Jõhvi Gümnaasium

Rahvusvaheline vene keele eksami suuline osa (B1/B2)

12.kl.

O.Nazarova

 

13.00

K-Nõmme

Kevadkross

3.-9.kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.05

R402

Õpetajate digikoolitus

 

J. Kolga

 

K

15.05

10.10

R101, R103, R105

3.kl matemaatika tasemetöö

3.kl

M. Teetlok, R. Kukk, E. Mägi, Ü. Peedo

 

9.00

Jõhvi Gümnaasium

Rahvusvahelise vene keele eksami suuline osa (B1/B2)

12.kl

O.Nazarova

 

 

koduklassis

Koolisisene matem tasemetöö

1.a, 2.ab kl

klassijuhatajad

 

N

16.05

10.10-12.00

R106, R107

Veeohutuskoolitus

1. kl

H. Toommägi,

K. Raidma

 

15.05

R402

3.-4.kl õpilaste arengukaartide täitmine

 

S. Onkel

osalevad kõik

3.-4.kl õpetajad

R

17.05

9.50-10.10

R410

Õpilasesinduse infokoosolek

Õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

10.10

R108

"Õiesoengupäev" pühendanud Edgar Valterile

2.a kl

R.Kukk

koostöös lasteraamatukoguga

18.00-20.00

 

Kevadkontsertmess

 

V. Viirlaid

 

T

21.05

10.10

R402, R301

6.kl matemaatika e-tasemetöö

6.kl

M. Teetlok, K. Kask, J. Kuus, R. Kukk

 

15.05

R102

Õpetajate infotund

 

A. Endjärv

 

11.00

Jõhvi Põhikool

1.klasside Loodusmäng (maakondlik üritus)

1.klass

H. Toommägi,

K. Raidma

2 võistkonda

K

22.05

15.05

R402

5.-6.kl õpilaste arengukaartide täitmine

 

S. Onkel

osalevad kõik

5.-6.kl õpetajad

N

23.05

12.30-14.30

R302, R304, R307

8.klassi loovtööde kaitsmine

8.kl

K. Jõe, M. Teetlok

 

8.15-11.15

R406, R407, R408

9.klassi matemaatika proovieksam

9.kl

J. Kuus, A. Bent

 

R

24.05

9.50-10.10

410

Õpilasesinduse infokoosolek

õpilasesindus

ÕE, T.Teppe

 

10.00-15.15

aula

Gümnaasiumi matemaatika riigieksam

12.kl

A. Endjärv,

M. Virkunen

 

14.00-16.00

Kohtla-Järve Järve Gümnaasium

Üritus õpilastele "Robootika 2019“, töötuba "Arduino programmeerimine"

7.-8. kl

N. Hramtsova

 

E

27.05

14.30

 

Juhtkonna koosolek

 

A. Endjärv

 

T

28.05

13.00-16.00

 

Fotojaht

7.-8.kl

N. Hramtsova

 

10.30

Maidla Põhikool

2.klasside Teadmiste ralli (maakondlik üritus)

2.klass

R. Kukk, P. Burmeister

2 võistkonda

(6 õpilast)

K

29.05

 

 

9.klassi viimane koolipäev

9.kl

V. Viirlaid,

K. Jõe, J. Kuus

 

7.00-8.15

kooliõu

Vanapaber

1.-12.kl

R.Kukk, MTÜ Järve

 

N

30.05

15.05

R402

7.-8.kl õpilaste arengukaartide täitmine

 

S. Onkel

osalevad kõik

7.-8.kl õpetajad

9.00

Tagatalu

Tagatalu seiklusrajal

2.a kl

R. Kukk

 

R

31.05

16.00

410

Õpilasesinduse koosolek

Õpilasesindus

ÕE, T. Teppe

 

10.00

Ahtme G

K-Järve linna koolide VIII Suveolümpiamängud

1.-4.kl

K.Maalma, S.Abner

 

15.05

203

Laiendatud juhtkond

 

A. Endjärv

 

R-L

30.-31.05

 

 

Riigikaitse laager

10.-11.klass riigikaitse õpilased

I. Rooma

grupp

jaanuar-mai 2019

 

 

eTwinning projekt "The People in Our History - You Can Be a Hero, too!"

6.kl

J. Kolga

 

jaanuar-mai 2019

 

 

eTwinning projekt "What sports and hobbies do we practise?"

5.kl

M. Teetlok

 

märts-mai

 

 

projekt "Tere, kevad!"

1.a, 2.a, 5.a kl

H.Toommägi, R.Kukk, Ü. Toomjärv

 

aprill-mai

 

 

RMK metsaviktoriin 2019

2.a, 4.b kl

R.Kukk, M.Palmik

 

 

 

 

 

JUUNI

 

 

 

Päev

Kuupäev

Kellaaeg

Toimumise koht

Sündmus

Klass

Vastutajad

MÄRKUSED

E

03.06

10.00

aula

Põhikooli eesti keele eksam

9.kl

M. Teetlok,

M. Jõemaa, I. Prees

 

8.30-13.00

Martiska järve ääres

KIK projekti õppekäik "Teadlik laps looduses"

1.kl

K. Raidma,

H. Toommägi

 

18.00

aulas

Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele

ja nende vanematele

1.-12.kl

A. Endjärv,

M. Teetlok,

V. Viirlaid

 

T

04.06

09.00-18.00

Tallinn

eEkskursioon

4b,5b,6b kl

M. Palmik, K. Kask

osalevad kõik õpilased

 

 

8.30-13.00

Martiska järve ääres

KIK projekti õppekäik "Teadlik laps looduses"

2.kl

R. Kukk,

P. Burmeister

 

 

 

 

Tallinn

Ekskursioonil Tallinnas

5.a ja 6.kl

Ü. Toomjärv, P. Piik

 

T-K

04.-05.06

8.00

Saaremaa

Ekskursioon

7.kl

K.Maalma

17 õpilast

K

05.06

15.00

keemiaklass

Õppenõukogu

 

A. Endjärv,

M. Teetlok

 

8.30-13.00

Martiska järve ääres

KIK projekti õppekäik "Teadlik laps looduses"

3.kl

E. Mägi, Ü. Peedo

 

K-N

06.-07.06

 

 

KEAT laager

7.kl

K. Naur

 

N

06.06

vastvalt

graafikule

 

Teeviit 73.

Kohtla-Järve Linna sünnipäeva orienteerumine

1.-12.kl

V. Viirlaid,

K. Maalma, S. Abner, K. Talver, T. Teppe

 

09.-18.00

Tagatalu matkarada

MATKAPÄEV

5b ja 6.kl.

P.Piik ja K.Kask

osalevad kõik õpilased

R

07.06

9.00

aula

VIIMANE KOOLIPÄEV

1.-4.kl

V. Viirlaid,

O. Nazarova,

M. Palmik

 

10.30

aula

5.-11.kl

V. Viirlaid, P. Ers

 

15.00

Tartu

Moedemmi meeskonna väljasõit

 

V. Viirlaid, T. Teppe

 

E

10.06

10.00

aula

Põhikooli matemaatikaeksam

9.kl

M. Teetlok, J. Kuus, A. Bent

 

T

11.06

12.00

muusika

klass

Digilõiminguprojekti kokkuvõte

 

A. Endjärv,

M. Teetlok

 

N

13.06

10.00

keemiaklass, füüsikaklass, R405, R407

Põhikooli valikeksam

9.kl

M. Teetlok,

K. Maalma, R. Kukk,

M. Palmik

 

R

14.06

9.00

R308, R407

Põhikooli vene keele ja inglise keele eksami suuline osa

9.kl

M. Teetlok, K. Maalma, R. Kukk

 

10.00

füüsikaklass, R401, R307

12.klassi valikeksam

12.kl

M. Teetlok, P. Ers,

S. Kivil

 

E

17.06

9.00

R306

Põhikooli eesti keele järeleksam

9.kl

M. Teetlok,

M. Jõemaa, I. Prees

 

K

19.06

9.00

R406

Põhikooli matemaatika järeleksam

9.kl

M. Teetlok, J. Kuus, A. Bent

 

15.00

füüsikaklass

Õppenõukogu

 

A. Endjärv,

M. Teetlok

 

N

20.06

14.00

 

Põhikooli lõpuaktus

9.kl

V. Viirlaid, K. Jõe,

J. Kuus

 

R

21.06

14.00

 

Gümnaasiumi lõpuaktus

12.kl

V. Viirlaid, P. Ers